Duben 2009

Akné u pubertáků..

15. dubna 2009 v 20:06 | rachel |  koutek pro g!rls
Akné je většinou záležitostí puberty a dospívání. Je problémem asi 85% teenagerů, ale s dnešními kosmetickými a lékařskými přípravky je velmi snadné toto onemocnění vyléčit. Většinou se objeví na začátku puberty, kdy se kůže začíná více mastit, což vede k ucpávání pórů. Bez pravidelné a důsledné hygieny je skutečně téměř nevyhnutelné. Většina teenagerů však věří především tomu, že akné je způsobeno čokoládou a mastnými jídly, což mnoho výzkumů vyvrací. Jako teenager můžete udělat hned několik věcí pro svou zdravou pleť bez pupínků. Prvním krokem je zásada nevymačkávat uhříky, to totiž velmi často vede k infekcím, které se mohou rozšířit a mít mnohem drtivější dopad. Pokud máte pocit, že to jinak nepůjde, použijte sterilovanou jehlu, kterou opatrně propíchnete hnisající hlavičku. Druhým krokem je používání přípravků na akné z lékárny, jako je benzoyl peroxid nebo kyselina salicylová (především v přípravcích značek Dermaclear a Vichy), které pupínky vysuší. To napomůže hojení a je to zároveň opatření preventivní. Také je důležité mýt si obličej dvakrát až třikrát denně - nikdy byste si neměli jít lehnout bez umytí obličeje jemným mýdlem. Mladí lidé mají také problémy s mastnými vlasy, které mohou třením akné rozšířit. Myjte si vlasy denně a vyvarujte se dotýkání vlasů a následně obličeje, protože tak dochází k přenosu mazu, který je pro vznik akné klíčový. Pokud budete dodržovat základní hygienu a starat se o svou pleť (používáním vhodných uvedených přípravků), můžete velmi omezit, nebo úplně vyléčit svoje problémy s akné. Chce to tomu věnovat pár minut denně, ale věřte, že se vám to vyplatí.

ODstranění černých teček=)

15. dubna 2009 v 20:04 | rachel |  koutek pro g!rls
Černé tečky napadají vaší kůži a vypadají, že snad nikdy nezmizí, ale stejně jako ostatní formy akné je můžete efektivně vyléčit za pomoci speciálně vyrobených přípravků. Obecně černé tečky se skrývají hluboko pod pokožkou, což je příčinou jejich poměrně těžkého odstranění. Nejčastěji se objevují v oblastech nosu, tváří a na uších. Jejich dlouhá životnost vede lidi k tomu, aby hledali řešení pomocí vlastních "rukou", což ovšem vede k dalšímu podráždění pokožky a mnohdy ke zhoršení.
Mnoho lidí likviduje černé tečky na nose tím, že je vymačkávají - ale toto je pouze dočasné řešení. Pokud nemůžete odolat pokušení černé tečky vymáčknout, ujistěte se, že jsou vaše ruce maximálně čisté, abyste snížili riziko infekce. Umyjte si obličej před a po vymáčkávání, a pro jistotu si umyjte i ruce abyste zabránili zanášení pórů. Další možnost odstranění černých teček je zakoupení speciálních náplastí, které vysuší vaši kůži a poté se odstraní i s černými tečkami. Dále jsou dostupné i zvláštní přípravky k vytažení černých teček za pomoci tlaku. Můžete samozřejmě použít i komplexní účinné přípravky na akné jako je krém Aknea, voda Aknea, výborná sada Dermaclear, péče od Vichy, případně speciální péče Effaclar. Nedoporučuji odstraňovat černé tečky z ostatních částí obličeje, může to být zrádné. Můžete si udělat dírku na obličeji aniž by se vám povedlo úspěšně černou tečku odstranit a ještě si tím můžete způsobit nějaký horší problém. V těchto situacíh je doporučená konzultace s dermatologem.

Cesta ke krásné pleti(stojí za to přečíst až do konce..)

15. dubna 2009 v 20:01 | rachel |  koutek pro g!rls
Sníš o bezchybné pokožce své tváře? S tímhle pleťovým průvodcem se ti sen splní......

Vyprávěla jedna žena

15. dubna 2009 v 19:58 | rachel |  Různý
Vyprávěla jedna žena:
Jedu domů autobusem. Autobus je přeplněný, takže se vzdám ražení lístku a chci poprosit paní přede mnou, aby mi orazila. Ale jak ji nejlépe oslovím. Budu jí tykat anebo vykat? Na předposlední zastávce nevystoupila, takže jede až na zastávku poslední. Pořádně si ji prohlížím. Má s sebou láhev vína, takže jede určitě k nějakému muži.Ta láhev není zrovna z nejlevnějších, takže to musí být hezký muž. U nás na poslední zastávce bydlí ale jen dva hezcí muži, můj muž a můj milenec. K mému milenci nemůže jet, protože tam jedu já. Takže jede k mému muži.
Můj muž má dvě milenky - Katrin a Andreu, Katrin je na dovolené.

Takže říkám "Andreo, můžeš mi prosím orazit lístek?"
"Ahoj,jasně můžu,odkud mě znáš?"

iPOD

11. dubna 2009 v 19:41 | rachel |  !obrázky!


Krásný!!!!http://i.idnes.cz/06/092/maxi/KUZ15b25f_ipod_nano_2.jpgBoTy NiKe A aDiDaS

11. dubna 2009 v 19:34 | rachel |  Sk8

P!Nk

11. dubna 2009 v 14:03 | rachel |  P!NkCoOl KyTkY

11. dubna 2009 v 13:54 | rachel |  !obrázky!
(print image)

lEnTiLkY

11. dubna 2009 v 13:50 | rachel |  !obrázky!